Objednejte si školení

6 důvodů, proč přijmout nový stavební zákon, i když není ideální

13.7.2021

Zákon neobsahuje řadu dílčích pozitivních změn. Přesto je někdy lépe někam směřovat, než neustále přešlapovat na místě, zatímco čas plyne rychle dál.

Expertní právní tým Frank Bold Advokáti byl zapojen do příprav nového stavebního zákona po dobu několika let a známe proto jeho text a jednotlivé verze dost důvěrně.

Verzi zákona, o níž má Sněmovna hlasovat, rozhodně nepovažujeme za ideální. Zákon neobsahuje řadu dílčích pozitivních změn, které byly obsaženy v původní verzi pro připomínkové řízení nebo v pozměňovacích návrzích, ale zejména pro odpor Ministerstva pro místní rozvoj či dalších resortů nebyly schváleny. Přesto bychom doporučili nový stavební zákon schválit, a to hned z několika důvodů.

Pokračujte ve čtení na 6 důvodů, proč přijmout nový stavební zákon ZDE.

Máme největší tým na stavební právo v ČR. Jsme Vaši partneři pro správná rozhodnutí

Obraťte se na nás

Novinky na Váš e-mail

Zaregistrujte se a pošleme vám přehled hlavních změn, které přináší stavební zákon. Maximálně jednou měsíčně vám budeme posílat další novinky.

Registrovat se

Objednejte si školení

Naši experti se přímo podíleli na přípravě návrhu nového stavebního zákona i na připomínkování jeho novelizace. Nechte se provést změnami od právníků Frank Bold.

Objednat školení