O nás

Frank Bold Advokáti jsou advokátní kancelář zabývající se stavebním právem a územním plánováním. Jsme součástí konsorcia Frank Bold. Našimi klienty jsou obce, občané, ale také developerské společnosti, které stavějí s ohledem na okolí v souladu s přijatými územními plány. Radíme při umisťování investičních záměrů do území, pořizování nebo změnách územních plánů nebo například při vyjednávání plánovacích a developerských smluv mezi obcemi a stavebníky. Klienty také zastupujeme před soudem.

Stavební právo vnímáme pohledem všech tří stran: stavebníků, obcí i občanů, z nichž každý má často jinou představu o plánovaném záměru. Jako odborníci v oboru máme zájem na tom, aby na konci legislativního procesu vznikl skutečně kvalitní zákon, který urychlí povolování staveb a přitom bude přijatelným kompromisem i pro architekty, ekology, starosty obcí a další profesionály s názorem na to, jak by se u nás mělo stavět.

Web nový Nový stavební zákon jsme spustili s cílem informovat o průběhu přijímání zákona, vyjádřit svůj názor k jeho vybraným ustanovením a ovlivnit veřejnou debatu ve prospěch kvalitního řešení.

Kontakt pro odborníky: nsz@frankbold.org

Kontakt pro novináře: kristyna.spackova@fbadvokati.cz